Скільки йде овертайм у Євролізі?

Однак довжина овертайму однакова незалежно від турніру – по п'ять хвилин. Це стосується НБА, Єдиної ліги ВТБ, Євроліги, а також будь-яких національних чемпіонатів та офіційних міжнародних турнірів.Nov 13, 2021

За загальним правилом грають 5 хвилин (але до першого гола) складами 4×4 (виняток якщо видалені 2 хокеїсти в одній команді грають 5×3). У деяких турнірах у плей-офф овертайм грає у форматі 5×5 до першого голу необмежене кількість часу (20 хвилин гри, перерва та поновлення овертайму).

Овертайм – це додатковий час, який призначається після закінчення основного відрізку матчу. Він використовується не тільки в хокеї, а й в інших видах спорту, наприклад футболі, баскетболі. У хокеї додатковий час розігрується у випадках, коли команди не змогли визначити переможця в основний час.

Скільки овертаймів у баскетболі у матчі? Баскетбольний поєдинок, згідно з правилами, має тривати до переможного кінця. Це означає, що кількість овертаймів у баскетболі не обмежені. Якщо, щоб виявити переможця, гравцям потрібно провести 10 додаткових відрізків, тож тому бути.