Скільки сетів у гандболі?

Тривалість гри Матчі дорослих команд (від 16 років) складаються з двох таймів по 30 хвилин з 15-хвилинною перервою (матчі дитячих команд 8-12 років складаються з двох таймів по 20 хвилин, а команд 12-16 років – з двох таймів по 25 хвилин). Після перерви команди міняються сторонами майданчика.

time – час) – половина основного часу матчу в низці ігрових командних видів спорту: у гандболі – тривалість 30 хвилин; у регбі – тривалість 40 хвилин; у футболі – тривалість 45 хвилин – див.

М’яч, закинутий із 6-метрової межі, нагороджується 2 очками. 9.4. Після взяття воріт гра поновлюється з виконання кидка воротаря з його площі воріт (12:1). 9.5 Гол, який було зараховано, у жодному разі не може бути скасовано, якщо суддя вже чітко показав, що гол зараховано і кидок воротаря було виконано.

7 осіб Гандбол – це командна гра з м’ячем, що складається з двох команд по 7 осіб, на прямокутному полі (40×20м) розділеному навпіл. Мета гри – закинути якомога більше м’ячів у ворота суперника.