Місце поховання Слободана Мілошевича: де поховано колишнього президента Сербії

Слободан Мілошевич – колишній президент Югославії, якого звинуватили у військових злочинах і злочинах проти людяності. Він помер у 2006 році під час судового процесу, який вівся проти нього у Міжнародному трибуналі з колишньої Югославії. Після його смерті постало питання про місце його поховання.

За численними повідомленнями ЗМІ, Мілошевича було поховано в рідному місті Почеп, яке знаходиться в Південній Сербії. Проте офіційної інформації про це немає. Похорон Мілошевича пройшов у найсуворішій таємниці, без присутності масової публіки та журналістів. На жаль, це залишило місце для різних спекуляцій та домислів.

Деякі джерела стверджують, що Мілошевича поховали на території його резиденції у Почепі. У цьому випадку похорон пройшов згідно з православними традиціями і в присутності найближчих родичів. Однак інші джерела стверджують, що Мілошевича поховали на одному з цвинтарів у Белграді, де також поховані інші відомі політики Сербії.

Загалом, точне місце похорону Слободана Мілошевича залишається невідомим і предметом суперечок. Ймовірно, рішення про місце поховання було ухвалене через політичну та громадську напруженість, пов'язану з його ім'ям та проведенням судового процесу. У будь-якому випадку, його смерть і похорон залишаються однією з найбільш обговорюваних і суперечливих подій в історії Сербії.

ПрізвищеІм'яПо-батьковідата народженнядата смертіМісце поховання
1МілошевичСлободанСлободанович20 серпня 194111 березня 2006Підводне каміння, Белград, Сербія

Де зараз Слободан Мілошевич?

Мілошевич помер 11 березня 2006 року у в'язниці в Гаазі від інфаркту міокарда (згідно з результатами розтину).

Хто був президентом Югославії?

Президент Югославії
ПершийЙосип Броз Тіто
ОстаннійСвітлозар Марович
ЗамінилаПрезидент Сербії Президент Чорногорії
Скасовано5 червня 2006 року

Якого президента заарештували?

17 березня 2023 року Міжнародним кримінальним судом (МКС) у Гаазі було видано ордер на арешт президента РФ Володимира Путіна.

У якому році натомість Бомбило Югославію?

1992 року військові кораблі альянсу за підтримки авіації стежили в Адріатиці за виконанням ембарго на постачання Югославії озброєння. 1994 року сили НАТО контролювали безпольотну зону в Боснії та Герцеговині, а 1995 року (також без резолюції РБ ООН) бомбили позиції боснійських сербів

Related Post